Françeksa Jaçe nuk përmbahet më, pozon topless (Foto)

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale

Pas karantinës, ajo i është rikthyer punës së saj si modele dhe së fundmi ka realizuar një set fotografik që i ka lënë të gjithë gojëhapur.

LEXO EDHE  Zarf i zi/ Një banor thyen rregulloren dhe jep informacione nga jashtë, ndikoi në gjendjen emocionale të Beatrix

Françeska ka publikuar në Instagram një foto ku shihet e veshur me një fund ngjyrë rozë, ndërsa në pjesën e sipërme është shfaqur lakuriq. Modelja ka mbuluar me duar pjesën e gjoksit.

“Duhet liçensë për t’u qetësuar”, ka shkruar ajo krahas fotos provokuese.Image

Image