Oriola Marashi ndërmerr iniciativën bamirëse për fëmijët jetimë (Foto)

Oriola Marashi gjatë kësaj periudhe pandemie po qëndron e izoluar në shtëpi bashkë me partnerin, Eros Grezda.

Këtë periudhë, ajo po e kalon duke u marrë me aktivitete të ndryshme, e ndër to është edhe pikturimi.

Së fundmi, Oriola ka publikuar video, në të cilat shfaqej duke pikturuar, e pas kësaj i lindi ideja për një iniciativë bamirëse. Modelja planifikon që këto piktura t’i nxjerrë në shitje, ndërsa paratë t’i dhurojë për bamirësi.

LEXO EDHE  Në Vlorë organizohen protesta kundër Donaldit: Ai nuk është vlonjat/ Iva Tiço zbulon ç’ndodhi

“A ju pelqen ideja qe un te bej piktura per shitje kete periudhe dhe perfitimet te shkojne per shtepine e femijeve?”, ka shkruar Oriola.

Image