Surprizon Real Madrid, ofron Bale dhe James Rodriguez për “bomberin” e Anglisë

Real Madrid kërkon të përfshijë Gareth Bale dhe James Rodriguez në ofertën që do të bëjë për Harry Kane.

Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave, përveç dy lojtarëve, madrilenët do të ofrojnë dhe para.

Harry Kane duket se është lodhur pa trofe te Tottenham dhe kërkon të ndërrojë ambient, ndërsa londinezët nuk e lirojnë pa një ofertë bindëse. Përfshirja e Bale dhe James është një plus për Realin, pasi të dy lojtarët janë të padëshiruar në Madrid.

LEXO EDHE  KF Vllaznia, diskutohet shitja e aksioneve, Ademi: Ankandi nis nga 600 milion lekë!