Jetë nate e “çmendur” dhe luks, aktorja shqiptare përmbledh momente nga pushimet përrallore (Video)

Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë,

Vizitat e shpeshta në Dubai, disa biseda private në Instagram e një foto e zhveshur, ishin vetëm disa nga arsyet.

Së fundmi Arta ka publikuar në InstaStory një video ku përmbledh jetën e saj para karantinës dhe është një luks i gjallë.

LEXO EDHE  Inva Mula shfaqet në publik me të shoqin për herë të parë pas lajmeve për divorc (Foto)

Jetë natë, luks dhe pushime të “çmendura” shihen në videon e aktores.