Denoncimi/ Qytetarët po vdesin në doganë, Rama po tregohet xhelat

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka bërë publik mesazhin e një qytetatri, i afërmi i të cilit ndodhet mes kufirit grek dhe atij shqiptar dhe nuk lejohet nga shteti jonë që të futet në vendin tonë.

Në mesazhin drejtuar ish-kryeminsitrit qytetari shkruan se personat që ndodhen në kufi janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe me urdhër të Edi Ramës nuk lejohen të kalojnë kufirin.

Postimi i plotë:

Vazhdojne krimet kunder njerezimit ndaj shtetasve shqiptar te Edvin Kristaq Xhelatit!

Motoja e tij: Shqiperia çiflik i eterve te tij barbare!

Miq, Edvin Kristaq Xhelati, bastard i eterve te tij mizor vazhdon te konsumoje krimin kunder njerezimit duke ju mohuar atdheun e tyre dhe riatdhesimin pasi i ka shpallur ata bombe biologjike shtetasve shqiptar.

Ai u ka mbyllur kufirin qytetareve shqiptar dhe lene ata per dite te tera ne toke neutrale pa shtroje, mbulesa, ushqime, ilaçe. Kjo barbari nuk ndodh sot me asnje vend te botes!Mundet ndofta ne Korene e Veriut.

Duke denuar me ashperisine me te madhe kete krim monstruoz te Edvin Kristaq Xhelatit i bej thirrje OKB te nderhyje me urgjence ndaj ketij akti te palejueshem qe dhunon ne menyre flagrante Konventat e OKB dhe Kushtetuten e Shqiperise!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z Berisha,jam Nje qytetar nga Tirana kam nje problem, familjaret e mi kane ngelur prej 48 oresh ne doganen e kapeshtices .E kane dhene disa media besoj e ke pare qe jane ne te ftohte ne shi dhe askush spo ben asgje sikur te kishin kryer nje krim.ju lutem na ndihmoni sepse gjendja atje eshte sh e rend po vdesin nga i ftohti mos te flasim pastaj nga uria .une kam besim qe ju do beni dicka dhe do e ngrini si problem sdim ku te drejtohemi sepse ky shtet nuk funksionon per te gjithe njesoj .B D

LEXO EDHE  Skandal/ Oligarkët e Ramës, Salillari dhe Luca po shkatërrojnë lumenjtë Mat dhe Shkumbin (Video)