Lojtari i Partizanit e tepron me ushqimin, shikoni si është transformuar gjatë izolimit

Aristoteles Romero u afrua me shumë bujë te kampionët e Partizanit, por mesfushori, deri më tani ka rezultuar një dështim.

I përjashtuar nga ekipi i parë, për thyerje dhe i “dëbuar” te ekipi B, venezueliani, duket se e ka “stakuar” mëndjen për sa i përket futbollit të luajtur. Këtë fakt e vërteton pasha e tij, në këto moment të vështirë karantinimi.

LEXO EDHE  Data e rifillimit të Premier League pritet brenda javës, klubet vendim unanim për rikthimin në stërvitje

Në një foto të publikuar në “Instastory” nga e fejuara e mesfushorit, Romero shfaqej duke përgatitur një embëlsirë. I fokusuar maksimalisht te ushqimi, 24-vjeçari është dukshëm mbi peshë, teksa nuk është kujdesur aspak për të qëndruar në formë optimale në periudhën e izolimit. /Panoramasport.