FOTO/ Po kalon moment të vështirë te Partizani, kush është mjekja që po “ngushëllon” Romeron

Aventura në radhët e Partizanit nuk po shkon në mënyrën më të mirë për mesfushorin Aristoteles Romero.

Kampionët e Shqipërisë të pakënaqur nga forma e venezuelasit, e kanë dërguar këtë të fundit në ekipin B. Megjithatë, 24-vjeçari ndonëse jashtë skuadre, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes duke qenë aktiv në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Del audioja e frikshme/ Degradon sherri mes aktorëve, Depp këput gishtin

Ai duket se po “ngushëllohet” në këtë periudhë të vështirë nga partnerja e tij Raulmilar Diaz.romer

Venezuelasja me profesion mjeke, ka tërhequr shumë vëmendje për linjat saj perfekte trupore dhe me sa duket, Romero nuk po e kalon edhe aq keq periudhën jashtë skuadrës.Romero-Partizani-e-fejuara Romero-dhe-e-fejuara E-fejuara-e-romeros Romero-Partizani