Ylli i Juventusit lë karantinën në Itali, shkon pranë të dashurës së tij në Gjermani

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, ka braktisur karantinën në Torino dhe ka udhëtuar drejt Mynihut në Gjermani, për të qenë pranë të dashurës së tij Melania Leupolz, me të cilën është në një lidhe prej disa muajsh.

LEXO EDHE  Armando Broja merr ftesë nga Lampard për te ekipi i parë i Chelsea

Melania është gjithashtu futbolliste e skuadrës së Bayernit  të Munihut dhe njëkohësisht kapitene, ndërsa nga vera e ardhshme do të luajë për londinezët e Chelseat, me të cilët sapo ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare.