Jul Deda shpërthen ndaj kryeministrit: Edo i qr mor burrë, po pate b**** hajde më…

Aktori i humorit, Julian Deda ka reaguar i indinjuar pas vendimit të fundit të qeverisë, për të kufizuar edhe lëvizjet e këmbësorëve.

Në një postim në Instastory, Julian Deda, shkruan se masa e marrë është e eksagjeruar dhe ai është gati të mos i bindet.

“As ne këmbë të mos lëvizim?! E ekzagjerove Edo. I q.r. mor burrë. Unë për vete do dal, do ec në këmbë, ti hajde më ndalo po pate b….!”, shkruan Juli.

LEXO EDHE  Modelja shqetësohet për partnerin e saj 63-vjeçar: “Rrezikohet shumë nga coronavirusi”

Sipas vendimit të kryeministrit, Edi Rama parashikohet që këmbësorët të mos lëvizin pas orës 18:00, nëse thyejnë rregullin, qytetarët do të gjobiten.

Të gjitha masat janë marrë nga qeveria me qëllim parandalimin e përhapjes së Koronavirusit.  Deri tani në vendin tonë janë 51 persona të infektuar dhe sipas mjekëve numri pritet të rritet në ditët në vazhdim.