Incidenti/ Tayna rrëzohet në mes të skenës teksa po dridhte b*thët (VIDEO)

Reperja e njohur Tayna është kthyer në një ndër reperet më të suksesshmetë momentit dhe është shumë e angazhuar me koncerte.

Mbrëmjen e djeshme teksa Tayna po performonte në një koncert, i ka ndodhur një incident i vogël. Ajo është rrëzuar në mes të skenës teksa po dridhte të pasmet dhe video është regjistruar nga fansat e saj të pranishëm në koncert.

LEXO EDHE  U raportua se ka lidhje intime me biznesmenin, reagon Fjolla Morina

Reperja nuk u lëndua por e molri me sportivitet duke buzëqeshur dhe u ringrit menjëherë duke vazhduar me performancën.