“U tremba”, djali më i pasur i Tiranës tregon si denoncoi femrën e fiksuar pas tij

Jeta mund të duket e thjeshtë dhe e bukur për një nga djemtë më të pasur të Tiranës, siç është Fatmir Hysenbelliu, por në intervistën e tij të fundit, ai vërteton të kundërtën.

Në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, Fatmiri ka treguar se si një vajzë e fiksuar pas tij, e përndiqte, aq sa ai u ndje i rrezikuar dhe vendosi ta denonconte.

Fatmiri thotë për moderatoren Ester Bylyku, se nuk e kishte takuar kurrë vajzën  në fjalë, por ajo thjesht ishte e çmendur pas tij, dhe bënte gjeste nga më të ndryshmet duke i telefonuar në mes të natës, shqetësonte familjarët e tij dhe jo vetëm.

Fatmir HysenbelliuDërgonte mesazhe nga më të ndryshmet ‘ti je më i miri, ti je i imi’. Ka ndodhur shpeshherë, por ky person u bë vërtetë i bezdisur. E bllokoja në Instagram, Facebook, në telefon dhe më merrte prap. Më dërgonte lule, çokollata, bizhuteri. Vinte në ambjentet që isha unë, qëndronte përballe. U bë deri në atë pikë e bezdisur sa bëra një denoncim.

Ester BylykuMë thuaj të drejtën, a u trembe ndopak?

Fatmir HysenbelliuU tremba. Me këta njerëz ndonjëherë duhet patur kujdes, sepse bëhen aq të bezdisur, sa kalojnë në ekstrem dhe mund të bëjnë disa veprime që ….

Ester BylykuTa marrin edhe jetën!

Fatmir HysenbelliuNuk doja ta thoja, por po!

LEXO EDHE  FOTO/ Irina Shayk thyen rregullat e karantinës, kapet mat me donzhuanin e njohur