Humbi babain në moshë të re/ Enca flet për herë të parë pas dhimbjes që përjetoi

Këngëtarja Enca Haxhia ka humbur babain e saj ditën e dielë. Ai u nda nga jeta në moshën 64-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë.

Enca qëndroi në heshtje pas lajmit të trishtë dhe mëngjesin e sotëm e ka nisur me një falënderim për të gjithë ata që e mbështetën në këto ditë të vështira.

“Faleminderit nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira. Si e keni kuptuar unë e kam shumë të vështirë të flas në Instagram për gjërat që i kam afër zemrës, ndaj po e lë me kaq”- shkruan Enca në Instagram.

LEXO EDHE  Aktori i njohur i rruan kokën së bijës para se të bëjë fotot gjysmë e zhveshur

Më pas ajo ka publikuar një pjesë nga kënga e saj e ndjerë “Balad” dhe fjalët ia dedikon të atit.

“Nuk o si dje

Deti ke blu dhe qielli me re

Flisnim për të ardhmen çfarë ndodhi me ne?”