“Çmendet” fansja në koncertin e Malumës, heq të brendshmet dhe i tregon në publik

Maluma është një prej emrave më të përfolur dhe më të pëlqyer nga publiku. Ai rreth vetes ka mbledhur shumë fansa dhe dominon gjinia e bukur, ajo femërore. Në koncertet ku performon Maluma, mblidhen një numër i madh i tyre.

Në një të fundit dikush prej fanseve i ka treguar të brendshmet dhe vetë këngëtari më pas fotografinë e ka publikuar në Instastory.

LEXO EDHE  Kishte dalë në pension por u rikthye në punë si mjek/ Infektohet me Koronavirus babai i DJ Vik Kraja

Kjo nuk është hera e parë që vajzat bëjnë veprime të tilla në koncertet e Malumës pasi më parë kemi parë duke treguar edhe sytjenat.

Image