Video/ Mjaftojnë vetëm katër minuta, Partizani kalon në avantazh ndaj Bylisit

Sapo ka startuar ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore.

Skuadra e Partizanit ka kaluar në avantazh në minutën e kaërt të ndeshjes me anë të William Cordeiro, i cili shfrytëzoi një gafë të Isli Hidit, i cili gaboi në nisjen e topit.

LEXO EDHE  Duka shpërthen keq ndaj Braçes: O kone lehi shefit tënd, janë 20 mijë vetë që jetojnë me sportin

Një start mjaft i mirë  i të kuqve, të cilët do të kërkojnë tashmë fitoren e katërt radhazi në kampionat.