Djali i Tom Doshit me makinë luksoze si të CR7, çmimi marramendës i makinës

Tom Doshi është ndër deputetët më të pasur në Shqipëri dhe djemtë e tij shijojnë mundësitë dhe luksin që u ofron i ati.

Të gjithë duan ta reklamojnë luksin e tyre në rrjetet sociale dhe këtij fiksimi nuk i kanë shpëtuar dot as djemte e deputetit, James dhe Marcos Doshi.

Pasioni për makinat e shtrenjta vërehet qartë në çdo postim të tyre në Instagram.

Marcos ka publikuar së fundmi një makinë të tipit Mercedes G-Class 63. Të njëjtën makinë e pamë para disa ditësh të qarkullonte në rrjet, pasi Georgina ja dhuroi Cristiano Ronaldos për ditëlindje.

LEXO EDHE  Rrëfehet modelja 40-vjeçare: Sek*i përmirësohet me vitet

Kjo makinë kap shumën e 114 mijë paund dhe mesa duket, Tom Doshi nuk kursehet fare për të lumturuar djemtë e tij.

 

View this post on Instagram

 

Baby wants to roll in British🙈

A post shared by MD (@marcosdoshi) on

 

View this post on Instagram

 

You Wish

A post shared by MD (@marcosdoshi) on

 

View this post on Instagram

 

Lamb talk

A post shared by MD (@marcosdoshi) on