Pas gjobës nga Policia Rrugore/ “Shpërthen” aktori: Burracakë, ju duhen lekë për të shlyer kreditë

Aktori i njohur Genc Fuga ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale Policinë Rrugore, lidhur me një gjobë që i kanë vendosur automjetit të tij të parkuar në rrugën e Kavajës.

Fuga shkruan “pagesën e kësaj gjobe po e konsideroj si fillimin e pagesës së kredisë të butë që ka marrë Shteti Shqiptar edhe për “ngritjen e nivelit profesional të Policisë (që duam)”.

“”Burracakë më uniformë shtetërore”!

Mbas Sagës së ministrisë së rendit, ministri i fundit, premtoi se: “çdo sjellje e një efektivi policie, duhet t’a merrnim personale me të”. Zoti ministër?! 👌”, shkruan Fuga në rrjet, duke postuar edhe disa foto.

Postimi nga Genc Fuga

LEXO EDHE  Shehaj: Do shkoj te Kuvendi i shumicës së anëtarëve

O “A. Peza”, efektiv policie rrugore!

Të sfidoj ty dhe shefat e tu të gjeni shkeljen në rastin e mëposhtëm!

Ndiqni fotot bashkëngjitur!

Pagesën e kësaj gjobe po e konsideroj si fillimin e pagesës së kredisë të butë që ka marrë Shteti Shqiptar edhe për “ngritjen e nivelit profesional të Policisë (që duam)

Do t’a paguaj se do të më kushtojë më shumë të gjej informacion si apelohet kjo gjobë!

“Burracakë më uniformë shtetërore”!

Mbas Sagës së ministrisë së rendit, ministri i fundit, premtoi se: “çdo sjellje e një efektivi policie, duhet t’a merrnim personale me të”. Zoti ministër?! 👌
😂😂😂😂