Urim më të bukur s’kishim parë! Fjalët e Gencit për Eni Koçin na shkrinë zemrat

Shën Valentini është festa më e dashur për të dashuruarit. Genc Prelvukaj shkroi fjalët më të bukura për Eni Kocin si gjithnjë duke treguar anën e tij të ndjeshme dhe romantike.

“Ndoshta njerëzit e tjerë nuk e kuptojnë sepse nuk të njohin nga afër, por unë nuk kam njohur kurrë njeri më të mirë se ti. Vitet dëmtojnë lëkurën dhe sjellin rrudha, por ti çdoherë do të jesh e bukur sepse e bukura e vërtetë fle brenda teje.” – shkroi këngëtari krahas fotos së Enit.

LEXO EDHE  Soni Malaj na prezanton për herë të parë me vajzën e saj