Video/ Habiten edhe kundërshtarët, sulmuesi nuk shënon një metër nga vija fatale

Matias Pinto futbollist i skuadrës kiliane, Coquimbo, është bërë protagonist negativ në ndeshjen mes Everton dhe Coquimbo.

Ai pati një mundësi të artë të shënonte për skuadrën e tij Coquimbo, por bëri më të vështirën duke e dërguar topin jashtë kuadratit edhe pse ishte vetëm rreth një metër nga vija fundore.

LEXO EDHE  Derbi/ Dalin formacionet zyrtare! Ja si rreshtohen Tirana dhe Partizani

Në fund, skuadra e Pintos humbi 1-0.