Video/ Pasi la futbollin profesionist, Kaka argëtohet në kalçeto

Fituesi i Topit të Artë në vitin 2007 dhe ish-kampioni i Milanit, Kaka, është tërhequr nga futbolli profesionist dhe tashmë luan me shokët kalçeto.

Por, kjo nuk do të thotë se është Kaka ai që mahnit shokët me lojën e tij ndërkohë që ata shohin.

Në një video që është bërë virale, Kaka shihet të realizojë një gol të bukur duke goditur fuqishëm topin ndërsa më pas braziliani turpërohet nga një amator.

LEXO EDHE  Peter Crouch: Armando Broja i bën mbrojtësit të flasin me vete

Kaka’ tregohet shumë sportiv duke qeshur e duke përshëndetur atë që e bëri të mos dijë ku të futet.