“Resorti i sekuestruar do i jepet Carlo Bollinos për…”/ Ironia e gazetarit

Gazetari Ylli Dylgjeri përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar ditën e parë të operacionit anti-KÇK, ku u sekuestrua një resort në zonën e Shijakut. Dylgjeri shkruan se pas sekuestrimit, ky resort do t’i jepet me qira Carlo Bollinos për Bunkart 3.

“BunkArt 3?

LEXO EDHE  U kap me 2 kg drogë dhe 49 mijë euro, arrestohet shqiptari! Detajet

Thuhet se pas sekuestrimit të Resortit Golden, do ti jepet me qera zotit Carlo Bollino për BunkArt 3…

Me një fjalë do ti hiqet Hajërve e ti jepen një gazetari italian që bëri hajër në Shqiperi nga politika!”, shkruan Dylgjeri në rrjet.