VIDEO/ Lulzim Basha “midis Tirone”: Kam bërë gabimet e mia, por një gjë ju premtoj…

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka shpërndarë një video në rrjetet sociale, ku shfaqet duke biseduar me qytetarë në Tiranë. “Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet”, shkruan Basha në komentin shoqëruar videon me hashtagun ”Po të dëgjoj”.

Në video, kreu i PD shprehet: “Kudo ku shkoj, me këdo që flas njerëzit kërkojnë të njëjtat gjëra. Mundësi, punësim, shëndetësi dhe arsim të denjë, zbatim të ligjit. Një qeveri që kujdeset për ta. Një qeveri që i dëgjon. Si çdokush edhe unë kam të metat e mia dhe e di shumë mirë se kam bërë edhe gabime në të kaluarën. Por, një gjë ua premtoj të gjithë shqiptarëve. Se gjithmonë do ju dëgjoj, gjithmonë do t’ju shërbej dhe se gjithmonë do t’ju vë ju të parët”.

Ecje

Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet. #PotëDëgjoj

Gepostet von Lulzim Basha am Montag, 3. Februar 2020

LEXO EDHE  Aksident i rëndë/ Makina pëplaset me mjetin që transportonte shqiptarët, vdesin dy vajza