VIDEO/ Olsi Rama debat me gjyqtarin, çfarë ndodh në tunelin e stadiumit

Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh.

Në fund të takimit, kur arbitrat kanë qenë duke dalë nga stadiumi, Olsi Rama ka pasur një debat me gjyqtarin kryesor.

LEXO EDHE  Mustedanagiç: Shqipëria e mbushur me talente, moshat janë themelet e të ardhmes së futbollit

Nga videoja dallohet se Enea Jorgji, arbitri kryesor është duke u larguar, por Olsi Rama, drejtori i të kuqve e ka thirrur dhe ai ka shkuar tek ai

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i debatit mes dy palëve.