Largoni partneren kur ta shikoni! Tifozja laciale zhvishet nudo pas suksesit ndaj Juves (FOTOT)

Kryeqytetasit italian të Lacios janë duke kaluar një moment fantastik në Seria A, të cilët momentalisht pozicionohen në vendin e tretë në tabelën e klasifikimi dhe vetëm 5 pikë larg vendit të parë. Në ndeshjen e kësaj fundjave që shkoi arritën të mposhtnin me rezultatin 3-1 kampionët e Juventusit duke koleksionuar suksesin e shtatë radhazi.

Pas këtij triumfi ka reaguar edhe Ana Falki, njëra prej tifozeve më të famshme të bardhekaltërve. Aktorja dhe modelja italiane ka postuar një foto toples në “Instagram”, ku mban në duar shallin e skuadrës së saj të zemrës. “Sa po kënaqem!

LEXO EDHE  Vllaznia fillon me projektin e saj të ri, klubi shkodran prezanton Matko Djarmati

Për ndeshjen e kam fjalën. Dhe tashmë, kohë për të fjetur me shallin që më sjell fat. Forca Lacio!”, shkruan Ana Falki në rrjetin social.