Ramush Haradinaj vrapim në dëborë (FOTO)

Vrapi është një pasionet e hershme të kryeministrit në largim të Kosovës, Ramush Haradinaj. Prej vitesh ai ka gjetur mënyrën për të kaluar kohën e lirë, pavarësisht nga kushtet atmosferike.

Jemi mësuar që Haradinajn ta shohim duke vrapuar në të nxehtë dhe në shi. Ndërsa tashmë ai sfidon edhe të ftohtin teksa vrapon në dëborë.

LEXO EDHE  Zbardhet raporti i KLGJ: Vetting-u po na lë pa gjyqtarë, deri në prill 69 vakanca

“Mëngjesin e sotëm, vrapim në shtigjet e bukura të Parkut të Gërmisë”, shkruan Haradinaj.