E dielë, Korrik 5, 2020
Etiketimet Ramush haradinaj

Etiketim: ramush haradinaj

Rama firmos tërheqjen nga padia për Ramush Haradinajn

Kryeministri Edi Rama raportohet se ka nënshkruar tërheqjen nga padia ndaj kreut të AAK-së Ramush Haradinajt. Dokumenti i publikuar në media mban datën e...

Haradinaj refuzon takimin me Ramën: E pamundur për me u takue...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në Kosovë, ku është takuar edhe me homologun e tij, Avdullah Hoti, me ish-kryeministrin, Albin Kurti,...

Heqja e taksës, reagon ashpër Haradinaj: Albin Mashtruesi u dorëzua para...

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar ashpër pas njoftimit nga Kryeministri Albin Kurti për heqjen e tarifës 100 përqind ndaj mallrave serbe. Sipas Haradinajt,...

Zv.kryeministri i Kosovës: Padia ndaj Haradinajt dhe gjuha e Ramës ndaj...

Zv.kryeministri i Kosovës, Haki Abazi në një intervistë për emisionin “Ballkan” me për "Abc News" e ka cilësuar si kapriço politike gjuhën dhe padinë...

Çfarë e ndan Ramush Haradinajn me Edi Ramën?!

Nga Enver Bytyçi Eshtë bërë virale një video ku shfaqet debati i kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj, në një studio televizive në Tiranë...

Vdes biznesmeni i njohur/ Kryeministri i bën dedikimin e veçantë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook lajmin e trishtë se ka humbur një nga miqtë e tij...

Ramush Haradinaj vrapim në dëborë (FOTO)

Vrapi është një pasionet e hershme të kryeministrit në largim të Kosovës, Ramush Haradinaj. Prej vitesh ai ka gjetur mënyrën për të kaluar kohën...

Porositë e Haradinaj: Kurti të ketë kujdes me taksën, lista serbe...

Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, po përgatitet t’i lerë postin pasuesit të tij. Përpara se kjo të ndodhë, ai jep disa porosi....

Haradinaj ia thotë në sy Hahn’it: Taksa hiqet vetëm kur. ....

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është takuar sot me zyrtarin e lartë të BE-së Johannes Hahn ku po marrin pjesë në Forumin e Sigurisë....

Forumi për Sigurinë në Tiranë, Haradinaj: Financime terroriste në Shqipëri dhe...

Në Kosovë edhe në Shqipëri ka pasur financime të personave nga terroristët, u shpreh Kryeministri i Kosovës Ramush Haraniaj në një aktivitet në Tiranë. Konferenca...

Misteri i vizitës së Mbretit të Jordanisë nesër në Tiranë, takim...

Mbreti i Jordanisë, Abdullah II ka zgjedhur Tiranën si vendi ku do të organizojë për herë të parë jashtë vendit të tij, forumin kundër...
WhatsApp DENONCO