Ibrahimovich vazhdon “fërkimet” me CR7: Nuk je talent, Ronaldo i vërtetë është braziliani

MADRID, SPAIN - OCTOBER 19: Cristiano Ronaldo (L) of Real Madrid geets Zlatan Ibrahimovic (R) of Milan after the UEFA Champions League group G match between Real Madrid and AC Milan at the Estadio Santiago Bernabeu on October 19, 2010 in Madrid. (Photo by Angel Martinez/Real Madrid via Getty Images)

Futbollisti suedez, Zlatan Ibrahimovich, ka njoftuar më herët se do të rikthehet në Itali, duke mos e zbuluar skuadrën.

Ndërsa në një intervistë të fundit i pyetur për faktin që në Seria A do të rigjente Ronaldon, ai u përgjigj:

Në Itali do të gjej Ronaldon? Cilin Ronaldo po më thoni sepse të tillë unë njoh vetëm një dhe ai është braziliani.Ai (CR7) nuk është talent natyror, por fryt i punës së tij të madhe. – është shprehur shtatlarti.

LEXO EDHE  Lajm i rëndë për Gattuson, trajneri i Napolit humb motrën në moshë të re