Të shtëna me armë zjarri në mes të qytetit, 1 i plagosur! Emri

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Tepelenës ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Burime bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur Artan Bresha ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

LEXO EDHE  Greqia ashpërson masat/ Ja çfarë do ju ndodhë emigrantve shqiptarë që duan të kalojnë kufirin

Mësohet se Bresha është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes. /Faxweb