Ndoka thirrje Ramës: Zgjohu, i pamë të gjitha!

Kreu i PDK-së Nard Ndoka i ka bërë një thirrje kryeministrit Edi Rama.

Në një status ironik për kreun e qeverisë në rrjetet sociale, Ndoka shkruan: “Edi Rama zgjohu; i pame të gjitha, ke prekur fundin”!

Kujtojmë se shprehja e Ramës “nuk keni para gjë akoma” u kthye në virale.

LEXO EDHE  30 mln euro për Teatrin e ri, zbardhet kërkesa për kredi e Veliajt/ Dokument

Tanimë, kreu i qeveris akuzohet nga opozita si njeriu që ka kapur gjithë pushtetet në vend dhe kërkon largimin e Ramës nga drejtimi i qeverisë.