Dylgjeri ironizon Arta Markun/ Me vrap te noteri, regjistro sondazhin…

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar Kryeprokuroren e Përkohshme, Arta Marku, lidhur me një sondazh që ajo paraqiti para KLP-së, gjatë seancës dëgjimore për pikëzimin e kandidatëve.

Dylgjeri i sugjeron Markut që pa humbur kohë të shkojë te noteri dhe të regjistrojë sondazhin, pasi ky është dokumenti që na duhet.

LEXO EDHE  Zgjedhjet e pjesshme, Manjani: Sot kemi pushtet monist, Basha duhet shporrur nga politika!

“Mos humbni asnjë minut kohë zonja Arta!

Urgjent te Noteri për të regjistruar sondazhin Tuaj. Ky është dokumenti që na duhet.

Vlerat arshivohen.

Suksese!”, shkruan Dylgjeri.