“Të hënksha zemrën”/ 75-vjetori i Berishës, urim special nga korçari Vrenozi (VIDEO)

Sot, ish-kryeministri dhe ish-presidenti i vendit Sali Berisha feston 75-vjetorin e tij të lindjes.

Ai ka marrë shumë urime nga miq dhe të afërm por duket se më specialin e ka marrë nga korçari i famshëm Ilir Vrenozi, i cili njihet për videot pikante në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Vetëvendosje i bashkohet protestuesve kundër HEC-it në Zall-Gjoçaj

“Profesor Doktor Sali Berisha, të hënksha zemrën, gëzuar 75-vjetorin. Për mua je i nderuar, i respektuar. Ke bërë edhe gabime, por kush punon bën edhe gabime”, thotë ndër të tjera në urimin e tij korçari në një video të shpërndarë në Facebook.