Ndoka: Policia arreston banorët që po i bllokojnë rrugën korrupsionit qeveritar

Kryedemokristiani Nard Ndoka, ka reaguar pas skandalit të sotëm të Policisë së Shtetit, e cila arreston banorët e Unazës së re se përse protestojnë për pronën e tyre.

Me anë të një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se policia arreston qytetarët që po i bllokojnë rrugën korrupsionit të qeverisë.

LEXO EDHE  Replika/ Presidenca: Meta do jetë ushtari i parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe Republikës

Ja Postimi i Ndokës

Arreston qytetarët, që i bllokojnë rrugën korrupsionit të qeverisë! Rilindja 👎