Prostituta dhe kokainë/ Një grua i bën “gjëmën” ish-futbollistit të Milanit dhe PSG-së (VIDEO)

Futbollisti i njohur francez Jeremy Menez është kthyer të jetë protagonist por jo për çështje që kanë lidhje me fushën e blertë.

Katastrofë mund të konsiderohet aventura e ish-yllit të Milan-it, Roma-s dhe PSG-së te Club America, prej ku është larguar këtë verë për t’u kthyer në Francë te Paris FC (Ligue 2).

Një grua shumë afër Menez, në fakt, ka zbuluar në një intervistë për TV Notas arsyet e rendimentit zhgënjyes të sulmuesit në Meksikë: festa me prostituta dhe drogë.
Jo vetëm kaq, sepse tani kanë ardhur edhe fotografitë dhe videot që vërtetojnë gjithçka. Menez e ka hedhur Meksikën pas krahëve, por polemikat rreth tij nuk kanë fund.

LEXO EDHE  Bosnje Hercegovina i jep fund sezonit futbollistik, Sarajevo shpallet kampion