Graniti dhe Leonita prindër për herë të parë, zbulohet emri i të porsalindurës së tyre

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të parë pasi sollën në jetë një vajzë.

Megjithëse gjithë familja u gëzua nga ky lajm dhe postuan emocionet e para, asnjë nuk po fliste për emrin e vogëlushes Xhaka. Madje dhe vëllai i Granitit, Taulanti, e quajti atë “bebi”.

LEXO EDHE  "Bërtita: ç'më ka gjetur, ka hyrë diçka në shtrat", Zef Deda rrëfen detaje nga nata e parë e martesës

Ka qenë Leonita ajo që ka treguar se si është emrin i vajzës së saj, përmes një postimi në Instagram. Foton e cila është postuar nga gjithë pjesëtarët e familjes, është dhe zgjedhja e Leonitës, dhe përshkrimi tregon dhe emrin e vogëlushes:

“Ayana Xhaka. Mami dhe babi të duan përgjithmonë.”