As bjonde as brune/ Albana Osmani na befason me lukun e ri (VIDEO)

Albana Osmani njihet si ndër femrat e showbizit shqiptar që ju qëndron besnike flokëve brune, por tashmë gjithçka ka ndryshuar.

Moderatorja ka guxuar duke e çelur shumë flokun e saj dhe jo drejt biondes, por drejt së kuqes. Ndryshimin që ka bërë në look, Albana e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram por ka lënë vetë ndjekësit ta dallojnë këtë ndryshim.

LEXO EDHE  23-vjeçarja punon duke postuar foto nudo dhe video të 'nxehta', ja sa fiton në fund të muajit

Ajo ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Fansat e kanë komentuar duke e komplimentuar bukuroshen e ekranit shqiptar për ndryshimin e bërë.

 

View this post on Instagram

 

🌸

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on