“2 malokë bio..”/ Meta dhe Bes Kallaku darkojnë së bashku duke ngrënë … (FOTO)

Presidenti Ilir Meta dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë zgjedhur të darkojnë së bashku mbrëmjen e sotme. Ka qenë Besi që na i ka bërë të ditur me një foto të publikuar në Instastory.

Dyshja siç duket ka hequr dorë nga darkat luksoze, pasi janë duke konsumuar vetëm djathë, domate e qepë, shoqëruar me verë të kuqe.

LEXO EDHE  Pronat/ Basha pranon gabimet e PD, Ja premtimi që i bën ish-pronarëve

2 malokë bio, me djathë damote bio”, është batuta që Bes Kallaku shoqëron foton.