Nuk fshihen më/ Vëllezërit Veshaj së bashku me partneret Bora dhe Jonida shëtitje nga Liqeni (FOTO)

Prej kohësh përflitet në media për një lidhje të mundshme romantike mes çifteve Bora Zemani dhe Donald Veshaj dhe vëllait të këtij të fundit, Romeon Veshajn me këngëtaren Jonida Maliqi, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht.

Por, tashmë lidhjet e tyre nuk mund të mohohen më, pasi katërshja së fundmi ka vendosur të bëjë një xhiro nga zona e liqenit artificial në Tiranë.

LEXO EDHE  Ami 'acarohet' me VIP-at shqiptarë: Reagoni për përdhunimet dhe vrasjet në vendin tonë

Icon style ka siguruar foton ku shfaqen veshur sport dhe plot stil, Bora dhe Jonida janë pozicionuar përkrah partnerëve të tyre. Nuk ka munguar në këtë xhiro as djali i Jonida Maliqit, që me sa duket është miqësuar me Romeon.