Aksident i rëndë/ 4 pjestarë të një familjeje me urgjencë drejt Traumës

FOTO ILUSTRUESE

Një aksident i rëndë është regjistruar para pak ka ndodhur në aksin Mamurras-Milot, ku si pasojë janë plagosur 4 persona.

Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të Patokut Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga duke u përplasur me pjesë betoni që ndodhej anës rrugës.

4 të plagosurit janë pjestarë të një familjeje dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

LEXO EDHE  Shqipëria merr helikopterët e famshëm “Blackhawk” nga SHBA

Raportohet se një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Dyshohet që drejtuesi i mjetit ishte i përgjumur, ndërsa policia ende nuk ka dhënë identitetin e personave të plagosur.