Zot mbaje dorën/ Tjetër tërmet i fortë në Tiranë

Prej dy ditësh Shqipëria nuk po gjen qetësi, pasi po goditet nga tërmete të vazhdueshme.

Para pak sekondash janë ndier sërish lëkundje në Tiranë, duke krijuar sërish frikë dhe panik tek qytetarët.

LEXO EDHE  Hajdari pranoi tërheqjen si kryetare e grupit parlamentar/ Korab Lita: Ja çfarë ndodhi, i jap dorën Rudinës nëse...

Tërmeti ka qenë i forcës 3 ballë.