Sporti në zi, ndërron jetë ish-futbollisti, qëllohet me armë zjarri

Ish-mbrojtësi i Burton Albion, Kelvin Maynard është qëlluar me armë zjarri e për pasojë ka mbetur i varrë në Amsterdam.

Lajmi është konfirmuar edhe nga policia holandeze.

32-vjeçari u qëllua në makinën e tij dhe policia po bën apel për dëshmitarët pasi kërkojnë dy të dyshuar për të cilët thonë se u arratisën në moment.Featured image of article: Sporti në zi, vdes tragjikisht ish-futbollisti, qëllohet me armë zjarri në Amsterdam

LEXO EDHE  Ndizet lufta për kualifikimin në Champions, Man United triumfon ndaj Chelsea në "Stamford Bridge"