Në muajin e 7 të shtatzënisë, shikoni si duket Floriana Garo

Moderatorja Floriana Garo shumë shpejt pret që të bëhet nënë për herë të dytë dhe është në pritje të një djali, duke ju bërë kështu realitet ëndrra e saj. Tashmë Floriana është në muajin e shtatë të shtatzënisë, por pavarësisht kësaj nuk ka hequr dorë nga punët e saj të biznesit.

LEXO EDHE  Tifozja e flaktë feston me foto provokuese fitoren e Lacios

Ajo ka publikuar një foto, në të cilën dallohet qartë barku i rrumballakosur dhe nuri i shtatzënisë.

“Duke shijuar shtatzëninë time dhe gjithmonë duke punuar”, ka shkruar Floriana.