Çfarë trutharësh, mashtrues ordinerë/ Manjani: Si lum Amerika për këto zëdhënës mediatikë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet, ka reaguar lidhur me tezat që qarkullojnë, kryesisht nga mbështetës të Rilindjes, se SHBA janë kundër zgjedhjeve të parakohshme në Shqipëri, pa u zgjidhur më parë problemi Kosovë-Serbi.

“Çfarë trutharësh! Çfarë mashtruesish ordinerë!

Ndërkohë edhe vetë Kosova dhe Serbia hynë në zgjedhje të parakohshme. Shqipëria jo!

Ç’lidhje kanë zgjedhjet në Shqipëri me marrëveshjen Kosovë-Serbi?!”, shkruan Manjani.

LEXO EDHE  "Policia ka frikë nga krimi"/ Demiraj: Kemi informuar DASH, ja pse nuk ndërhyjnë Ambasadat

Postimi nga Ylli Manjani

Po kur thonë se “Amerikanët nuk na lënë të bëjmë zgjedhje të parakohshme, pa u zgjidhur më parë problemi Kosovë-Serbi”…

Çfarë trutharësh! Çfarë mashtruesish ordinerë!

Ndërkohë edhe vetë Kosova dhe Serbia hynë në zgjedhje të parakohshme. Shqipëria jo!

Ç’lidhje kanë zgjedhjet në Shqipëri me marrëveshjen Kosovë-Serbi?!

Si lum Amerika për këto “zëdhënës” mediatikë mashtrues që medemek kanë këtu!