VIDEO/ Në frymën e fundit, Interi shënon golin e barazimit

Interi ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Slavia Prague në ndeshjen e vlefshme për Champions League.

Në minutën e 93’ ishte Nicolo Barella i cili mposhti portierin e skuadrës mike.

Goli i parë u shënua nga Olayinka, ish sulmuesi i Bylis dhe Skënderbeut.

LEXO EDHE  Reja: Dua të vazhdoj të drejtojë Shqipërinë, por të ardhmen time e vendos Duka