Brenda dasmës së moderatores/ Si u veshën vipat në ceremoninë e Jonida Vokshit (FOTOT)

Moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi kurorëzuan mbrëmjen së shtunës dashurinë në martesë, me një ceremoni buzë detit.

Krahas të afërmve dhe miqve të ngushtë, nuk kishte sesi të mungonin në ditën e tyre më të rëndësishme edhe emra të njohur të ekranit si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu, etj.

LEXO EDHE  Video/ Sherr në familjen Kardashian! Kourtney e gjuan me shishe, Kim grushton të motrën

Padyshim që kureshtje ka gjithmonë, kur bëhet fjalë për veshjet e personave publikë, sidomos në raste të tilla.