‘Raprezale’ në Jug/ Dalin emrat e të arrestuarve nga aksioni i policisë

Një aksion “blic” i Policisë së Gjirokastrës është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm Lazarat për zbulimin e kanabisit të mbjellë.

Ndërkohë, një tjetër operacion po zhvillohet nga Forcat Operacionale në Tepelenë, ku deri më tani janë arrestuar 7 persona.

LEXO EDHE  Fara e keqe duhet zhdukur, vendin po e drejton Kryeministri i tepsisë/ "Shpërthen" deputeti

Dalin emrat e të ndaluarve në Tepelenë. Ata janë: Edi Ballia, Arbër dhe Shpëtim Brahimi, Agron Manka.