Basha ‘bën paqe’ me Rudinën/ Shtrëngim i ftohtë duarsh para memorialit të Azem Hajdarit

Kryedemokrati Lulzim Basha i ka dhënë dorën vajzës së Azem Hajdarit, Rudinës, e cila së fundmi ka dalë kundër tij.

Deputetja e PD-së, Hajdari ka kritikuar hapur Bashën lidhur me vendimin për djegien e mandateve dhe për marrëveshje me kryeministrin Edi Rama. Duke i kërkuar kështu jo pak herë dorëheqjen.

LEXO EDHE  "Qëndrimi i Gjermanisë, më realisti ndaj Shqipërisë"/ Meta: Miqtë tanë të ndihmojnë popullin shqiptar

Megjithatë Basha e ka takuar edhe shumë ftohtë, ndryshe nga dy vëllezërit e saj me të cilët ndau edhe përqafime.