Sokol Cikalleshi futbollisti më i ri i Laçit? Ja ç’ndodhi

Bes Kallaku është duke realizuar një film të tijin me titull “Falco” i cili do t’i bashkohet shumë shpejt kinematografisë shqiptare.

Sot, aio na ka prezantuar me një surprizë pasi pjesë e filmit do të jetë dhe futbollisti i kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi.

Ai ka postuar një moment nga filmi në Instagram ku shihet me Cikalleshin duke firmosur një kontratë me ekipin kurbin.

LEXO EDHE  Bëri publike lidhjen sekrete, modelja: Nuk ia prisha unë martesën Robertit, ish-gruaja e tij...

“Presidenti i KF Laçi, Falco Lacjani sapo mbylli transferten e rradhes per ekipin e Laçit. 😂😂😂.” -shkruan Besi në Instagram duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Kujtojmë se Cikalleshi luajti për 90 minuta mbrëmjen e djeshme në fitoren 4-2 të Shqipërisë përballë Islandës.