“Ma de***i mbi shpinë”/ Ylli i futbollit akuzohet për përdhunim/ PADIA

Një ndër emrat më të lakuar në merkaton e verës që lamë pas në Futbollin Amerikan, Antonio Brown, duket se do të vazhdojë të përballet me drejtësinë që pas pretendimeve të 28 vjeçares, Britney Taylor për përdhunim.

Ajo e akuzon futbollistin për ngacmim seskual e më pas për përdhunim, ku ka përshkruar në mënyrë të detajaur edhe kronologjinë e ngjarjes. Sipas dëshmisë së 28 vjeçares, Brown ka abuzuar me të në ambjentet e brendshme të stadiumit gjatë periudhës së stërvitjes. Kontakti i saj me futbollistin ka ndodhur në qershor të 2017, ku ajo është ngacmuar dy herë brenda muajit dhe më pas në maj të 2018 ku ai edhe e ka përdhunuar.

LEXO EDHE  Cristiano Jr, “boom” në Instagram; mbi 600 mijë ndjekës brenda një dite

Edhe pse futbollisti nuk ka pranuar asnjë akuzë, taylor ka vazhduar duke rrëfyer se ai ishte fiksuar pas saj dhe në momentin që mori vesh se ajo kishte hapur një qëndër gjimnastike ishte afruar akoma më shumë me pretekstin për ta ndihmuar që të ketë një formë të mirë fizike.

“Më ka ngacmuar sistematikisht. Ai mastubohej dhe ejakulonte në shpinën time,” është shprehur 28 vjeçarja në dëshminë e saj.