Rikthehet sërish Big Brother

Pas gati 3 vitesh, pauzë “Big Brother Albania” do rikthehet sërish në ekran. “Prive.al” ka arritur të mësojë nga burime brenda Top Channelit se ky reality show do të rikthehet dhe madje është mësuar edhe data e nisjes.

“Top Channel po i shqyrton mundësitë që ta rikthejë ‘Big Brother’-in dhe shanset janë më të mëdha këtë vit marrë shkas edhe nga investimet e kryera që e lehtësojnë organizimin ndryshe nga vjet kur nuk kishte asgjë gati”, ka thënë burimi për “Prive”.

LEXO EDHE  Nuk fshihen më/ Vëllezërit Veshaj së bashku me partneret Bora dhe Jonida shëtitje nga Liqeni (FOTO)

Sipas këtij burimi edicioni i ri i Big-ut do të nisë nga pjesa e dytë e muajit Mars deri në fund të Qershorit 2020.

Ndërkohë nuk dihet ende nëse “Big Brother” këtë herë do vijë me VIP-a apo me njerëz të panjohur.