FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan-Tepelenë, ku të paktën dy automjete janë përplasur.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo të plagosur, por përplasja mes dy makinave ka qenë e fortë.

LEXO EDHE  12-vjetori i Pavarësisë së Kosovës/ Rama shmang në urimin e tij simbolet kombëtare, ja çfarë poston (VIDEO)

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit.