FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan-Tepelenë, ku të paktën dy automjete janë përplasur.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo të plagosur, por përplasja mes dy makinave ka qenë e fortë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Tërmeti shkatërron shtëpinë në Tiranë

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit.