Vajza e burrit feston ditëlindjen, këngëtarja e njohur i organizon festën surprizë (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është larguar nga ekrani, pasi u bë nënë për herë të parë, siç duket Zaimina po i përkushtohet familjes dhe vajzës së saj Khloe.

Këngëtarja ka prezantuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale me dy motrat e së bijës, Jennifer dhe Kristel Asllani, teksa festoi Krishtlindjen e parë të së bijës Khloe. Pas fotove të tyre në instagramin e Zaiminës, kuptohet se ajo ruan një marrëdhënie të mirë me dy  vajzat e partnerit të saj, Klodian Asllani.

LEXO EDHE  Koronavirus/ “Kërkova maskë por s’gjeta”, Rozana Radi ngre shqetësimin për epideminë vdekjeprurëse

Së fundmi ajo ka postuar edhe pamje nga festa gjigante e ditëlindjes së vajzës së dytë të partnerit, Asllani.

“Princesha e mbrëmjes” e ka quajtur ajo Kristel Asllanin, e cila ditën e djeshme ka festuar 14-vjetorin e lindjes.